VKLA Színes programok a mai napon is!

Akadémiai korosztályaink közül minden csapatunk pályára lép a mai napon. Legidősebb játékosaink Gyulára látogatnak, listavezetőként a tabella 10. helyezettjéhez érkeznek. Tóth László vezetőedző fiai múlt szombaton - gólzáporos győzelemmel - megerősítették elsőségüket, mostani ellenfelük viszont kikapott a Nyíregyháza-Spartacus csapatától.
Laczkó János és Horváth Gábor vezetőedzők csapatai ezúttal hazai környezetben játszanak. Mindkét együttes ellenfele a a Veszprémi FC USE lesz, a veszprémiek csapatai egyaránt az utolsó előtti helyen állnak. U17-ben és U16-ban is fontos a győzelem, hiszen a begyűjtött három ponttal több helyet is előre tudunk lépni a tabellán.
U15-ös labdarúgóink a PFLA otthonába látogatnak, a felcsútiak két hellyel előznek meg minket, így szoros mérkőzésre lehet számítani. U14-es akadémistáink szintén a Puskás Akadémiához utaznak, itt is nehéz összecsapás elé nézünk, hiszen ellenfelünk jelenleg a tabella ezüstérmese.

A Vasas Kubala Akadémia szakmai stábja hasznosnak találta azt a lehetőséget, miszerint - a hazai rendezésű, hagyományos tornákon túl - kis korosztályaink a határon túli programokon is összemérhessék erejüket rangos nemzetközi csapatokkal. Ausztriában több korosztályban is megrendezésre kerül az FSR-MASTERS 2018 nemzetközi torna, melynek első állomásáról U12-es csapatunk győztesként tért haza. A tervezett programok szombat-vasárnapra esnek, így van lehetőség az érkezést követően - és a torna kezdete előtti napon - felkészülési mérkőzéseket játszani az NK Maribor vagy a ZTE együtteseivel. Az előttünk álló következő program:

2018.04.14-15., szombat - vasárnap
Zalaegerszeg/Stadion SV Wildon, Rennweg 2, Wildon
ZTE - VKLA felkészülési mérkőzés/Int. U8/10 FSR-MASTERS 2018

Résztvevő csapatok - U8: SK Sturm Graz, FC Admira Wacker, Vasas Kubala Akadémia, NK Olimpija Ljubljana A, AC Linden Leibnitz, MTK Budapest, Illés Akadémia-Haladás, Haladás VSE Szombathely, NK Drava Ptuj, NK Slovenska Bistrica, SV Gössendorf, NZ Gleisdorf, SK Slovan Bratislava, NK Maribor, NK Olimpija Ljubljana B, FTC, RZ Pellets WAC, Team Wr. Linien, FSR, NK Zagreb, FC Zeltweg, SV Gratwein, SV Kapfenberg, PUMA Csepel
Résztvevő csapatok - U10: SK Sturm Graz, FTC, Vasas Kubala Akadémia, NK Olimpija, Ljubljana B, AC Linden Leibnitz, SV Kapfenberg, FAC Wien, Haladas VSE Szombathely, POli Timisoara, SG St. Andrä/St. Stefan, SV Allerheiligen, SV Wienerberg, SK Slovan Bratislava, SK Rapid Wien, SK Sturm Graz U9, SC Sopron, RZ Pellets WAC, FSR, NK Slovenska Bistrica, NK Olimpija Ljubljana A, Illés Akadémia-Haladás, ACS Ghiroda, SV Laßnitzhöhe, TSV Hartberg

Női csapataink közül két korosztályra vár a mai napon megmérettetés: U16-os leányaink Kecskemétre, míg U19-es hölgyeink Pécsre látogatnak.

Kis korosztályaink sem maradhatnak ki a sorból, a Kölyökliga sorozat keretein belül ezúttal Szekszárdon bizonyíthatnak. Ellenfeleik egyaránt a Szekszárdi UFC és a Szilády RFC együttesei lesznek.

2018.04.14., szombat 10.00
8086 Felcsút, Fő utca 176.
U15 PFLA - VKLA bajnoki mérkőzés

2018.04.14., szombat 12.00
8086 Felcsút, Fő utca 176.
U14 PFLA - VKLA bajnoki mérkőzés

2018.04.14., szombat 12.00
1139 Budapest, Fáy utca 58.
U17 VKLA - Veszprémi FC USE bajnoki mérkőzés

2018.04.14., szombat 13.00
5700 Gyula, Zrínyi Miklós tér 25.
U19 Grosics LA - VKLA bajnoki mérkőzés

2018.04.14., szombat 14.00
1139 Budapest, Fáy utca 58.
U16 VKLA - Veszprémi FC USE bajnoki mérkőzés

2018.04.14., szombat 14.00
6000 Kecskemét, Csabay Géza krt. 1/A.
U16 leány Mercedes-KLA - VKLA bajnoki mérkőzés

2018.04.14., szombat 14.00
7100 Szekszárd, Keselyűsi út 3.
U10/11 Kölyökliga

2018.04.14., szombat 15.00
7634 Pécs, Kovácstelep
U19 leány PMFC - VKLA bajnoki mérkőzés

2018.04.14., szombat
Zalaegerszeg/Stadion SV Wildon, Rennweg 2, Wildon
ZTE - VKLA felkészülési mérkőzés/Int. U8/10 FSR-MASTERS 2018

Hajrá Vasas Kubala!

2018.04.14. 08:35

Vissza

  •   M GY D V P
    1 MOL VIDI FC 15 13 1 1 40
    2 PMFC 15 12 2 1 38
    3 VASAS KUBALA AKADÉMIA 15 11 1 3 34
    4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 15 10 1 4 31
    5 UTE 15 9 0 6 27
    6 ÚFC 15 7 4 4 25
    7 ZTE AKADÉMIA 15 7 3 5 24
    8 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 15 7 0 8 21
    9 PAKSI FC 15 6 3 6 21
    10 SZOLNOKI MÁV UP. FC 15 5 2 8 17
    11 BUDAI FUTBALL CLUB 15 4 3 8 15
    12 GYIRMÓT SE GYŐR 15 4 2 9 14
    13 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 15 4 1 10 13
    14 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 3 3 9 12
    15 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 15 3 0 12 9
    16 SZEKSZÁRDI UFC 15 0 4 11 4
  •   M GY D V P
    1 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 15 9 5 1 32
    2 UTE 15 10 1 4 31
    3 VASAS KUBALA AKADÉMIA 15 8 6 1 30
    4 PAKSI FC 15 9 1 5 28
    5 ÚFC 15 7 5 3 26
    6 PMFC 15 7 4 4 25
    7 ZTE AKADÉMIA 15 7 4 4 25
    8 SZOLNOKI MÁV UP. FC 15 7 4 4 25
    9 MOL VIDI FC 15 6 5 4 23
    10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 6 3 6 21
    11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 15 6 3 6 21
    12 GYIRMÓT SE GYŐR 15 4 3 8 15
    13 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 15 3 4 8 13
    14 BUDAI FUTBALL CLUB 15 3 2 10 11
    15 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 15 1 3 11 6
    16 SZEKSZÁRDI UFC 15 0 1 14 1
  •   M GY D V P
    1 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 13 1 1 40
    2 MOL VIDI FC 15 10 1 4 31
    3 UTE 15 10 1 4 31
    4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 15 10 1 4 31
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 15 9 1 5 28
    6 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 15 8 2 5 26
    7 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 15 8 1 6 25
    8 BUDAI FUTBALL CLUB 15 7 2 6 23
    9 ÚFC 15 7 2 6 23
    10 PMFC 15 6 1 8 19
    11 PAKSI FC 15 6 1 8 19
    12 GYIRMÓT SE GYŐR 15 6 0 9 18
    13 ZTE AKADÉMIA 15 4 2 9 14
    14 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 15 4 2 9 14
    15 SZOLNOKI MÁV UP. FC 15 2 0 13 6
    16 SZEKSZÁRDI UFC 15 0 2 13 2
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 15 14 1 0 43
    2 MOL VIDI FC 15 11 2 2 35
    3 HONVÉD-MFA 15 10 3 2 33
    4 MTK BUDAPEST 15 8 5 2 29
    5 DVSC-DLA 15 7 3 5 24
    6 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 15 7 2 6 23
    7 FERENCVÁROSI TC 15 6 3 6 21
    8 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 15 6 3 6 21
    9 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 4 6 5 18
    10 ETO FC GYŐR 15 4 6 5 18
    11 VASAS KUBALA AKADÉMIA 15 5 2 8 17
    12 DVTK 15 5 1 9 16
    13 UTE 15 5 1 9 16
    14 PMFC 15 3 2 10 11
    15 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 15 3 1 11 10
    16 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 15 1 1 13 4
  •   M GY D V P
    1 HONVÉD-MFA 15 11 1 3 34
    2 FERENCVÁROSI TC 15 11 1 3 34
    3 PUSKÁS AKADÉMIA FC 15 9 4 2 31
    4 DVSC-DLA 15 9 3 3 30
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 15 9 3 3 30
    6 MTK BUDAPEST 15 9 3 3 30
    7 ETO FC GYŐR 15 8 1 6 25
    8 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 15 7 2 6 23
    9 DVTK 15 7 1 7 22
    10 UTE 15 5 0 10 15
    11 MOL VIDI FC 15 4 3 8 15
    12 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 15 4 1 10 13
    13 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 15 3 4 8 13
    14 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 15 4 0 11 12
    15 PMFC 15 2 3 10 9
    16 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 15 2 2 11 8
  •   M GY D V P
    1 VASAS KUBALA AKADÉMIA 11 11 0 0 33
    2 FERENCVÁROSI TC 11 9 0 2 27
    3 BUDAÖRS 11 8 1 2 25
    4 DUNAHARASZTI MTK 11 5 2 4 17
    5 KELEN SC 11 5 2 4 17
    6 VIADUKT SE BIATORBÁGY 11 5 0 6 15
    7 SOROKSÁR SPORT CLUB 11 4 3 4 15
    8 REAC SPORTISKOLA SE 11 4 2 5 14
    9 BVSC-ZUGLÓ 11 4 1 6 13
    10 DOROGI FC 11 2 0 9 6
    11 UTE 11 1 2 8 5
    12 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 11 1 1 9 4
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 11 10 1 0 31
    2 UTE 11 9 1 1 28
    3 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 11 8 1 2 25
    4 KELEN SC 11 7 1 3 22
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 11 5 1 5 16
    6 VIADUKT SE BIATORBÁGY 11 5 0 6 15
    7 BVSC-ZUGLÓ 11 4 1 6 13
    8 SOROKSÁR SPORT CLUB 11 4 0 7 12
    9 DUNAHARASZTI MTK 11 3 2 6 11
    10 BUDAÖRS 11 2 2 7 8
    11 REAC SPORTISKOLA SE 11 1 3 7 6
    12 DOROGI FC 11 1 1 9 4
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 8 7 0 1 21
    2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 8 6 2 0 20
    3 FC HATVAN 8 5 1 2 16
    4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 5 0 3 15
    5 BALMAZÚJVÁROSI FC 8 3 1 4 10
    6 DVTK 8 2 2 4 8
    7 VÁC VLSE 8 2 1 5 7
    8 VASAS KUBALA AKADÉMIA 8 2 1 5 7
    9 KAZINCBARCIKA 8 0 0 8 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 8 7 1 0 22
    2 AIRNERGY FC-BMTE 8 7 0 1 21
    3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 6 1 1 19
    4 DLA-DEAC 8 4 0 4 12
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 8 3 2 3 11
    6 MERCEDES-KLC 8 2 2 4 8
    7 ÚFC 8 2 1 5 7
    8 DVTK 8 1 1 6 4
    9 KŐBÁNYÁÉRT FNLA 8 0 0 8 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

Női toborzó
Infók
Új stadion

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu