A Vasas Kubala Akadémia weboldala cookie-kat („sütiket”) használ.

Ezen fájlok információkat szolgáltatnak a felhasználó oldallátogatási szokásairól és hozzájárulnak egyes szolgáltatások teljes körű működéséhez. Amennyiben a sütik (cookie-k) elhelyezéséhez Ön nem járul hozzá, letilthatja saját böngészője beállításaiban, vagy a Nem járulok hozzá gomb megnyomásával. A Hozzájárulok gombra kattintva Ön hozzájárul a cookie-k használatához. Az adatvédemmel kapcsolatos dokumentumokat itt találja: Adatvédelem

Nem járulok hozzá Hozzájárulok

VKLA Bajnoki mérkőzések, Budapest Youth Cup és Dunamenti Liga a heti menetrendben

MLSZ Országos U17 Kiemelt
3. forduló
Nyíregyháza Spartacus FC - Vasas Kubala Akadémia

2023. október 21., szombat 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
4400 Nyíregyháza, Sóstói út 24.

MLSZ Országos U16 Kiemelt
7. forduló
DVSC - Vasas Kubala Akadémia

2023. október 21., szombat 12:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
4014 Debrecen-Pallag, Mezőgazdász út 11.

MLSZ Országos U15 Kiemelt
8. forduló
Vasas Kubala Akadémia - ETO FC Győr

2023. október 21., szombat 11:00
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.

U14-es felkészülési mérkőzés
VS Dunakeszi - Vasas Kubala Akadémia

2023. október 18., szerda 17:00
2120 Dunakeszi, Fő út 145.

MLSZ Országos U14 Kiemelt
8. forduló
Vasas Kubala Akadémia - DVTK

2023. október 21., szombat 13:00
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.

U13-as felkészülési mérkőzés
Újpest FC - Vasas Kubala Akadémia

2023. október 18., szerda 16:00
1046 Budapest, Tábor utca 16-18.

U12-es felkészülési mérkőzés
Vasas Kubala Akadémia - Újpest FC

2023. október 17., kedd 17:30
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Buadpest, Fáy utca 58.

U12 Budapest Youth Cup
2023. október 20., péntek 09:00
1046 Budapest, Tábor utca 24.

U12 Budapest Youth Cup
2023. október 21., szombat
1046 Budapest, Tábor utca 24.

U12 Budapest Youth Cup
2023. október 22., vasárnap
1046 Budapest, Tábor utca 24.

U11 Dunamenti Liga
2023. október 21., szombat 14:50
6000 Kecskemét, Csabay Géza körút 1/A.

U10-es felkészülési mérkőzés
Vasas Kubala Akadémia - Szent Pál Akadémia

2023. október 18., szerda 17:30
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.

U10 Dunamenti Liga
2023. október 21., szombat 14:00
6000 Kecskemét, Csabay Géza körút 1/A.

U9-es felkészülési mérkőzés
Vasas Kubala Akadémia - REAC

2023. október 19., csütörtök 16:30
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.

U9 Dunamenti Liga
2023. október 22., vasárnap 15:00
Szűcs Lajos Sportcentrum
2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út 3.

U8 Dunamenti Liga
2023. október 22., vasárnap 15:00
Szűcs Lajos Sportcentrum
2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út 3.

U7-es felkészülési mérkőzés
Vasas Kubala Akadémia - BVSC-Zugló

2023. október 21., szombat 09:00
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.

Női NB II. Nyugati csoport
7. forduló
Vasas Kubala Akadémia - FC Ajka

2023. október 22., vasárnap 17:00
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.

Leány Regionális U19 Észak-Keleti csoport
7. forduló
Kolorcity Kazincbarcika SC - Vasas Kubala Akadémia

2023. október 22., vasárnap 11:30
Pete András stadion
3700 Kazincbarcika, Akácfa utca 2.

Leány Regionális U16 Dél-Nyugati csoport
9. forduló
HR-Rent Kozármisleny - Vasas Akadémia

2023. október 21., szombat 12:00
Léránt Lajos Sportcentrum
8948 Nova, Sport utca 2.

Leány Regionális U14 HNP Dél-Kelet csoport
7. forduló
Vasas Kubala Akadémia - MTK Budapest

2023. október 22., vasárnap 10:00
Fáy utcai Sportcentrum
1139 Budapest, Fáy utca 58.

Leány Regionális U12 I. csoport
4. forduló

2023. október 22., vasárnap 14:30
1194 Budapest, Temesvár utca 25/A.

A változtatás jogát fenntartjuk!

2023.10.16. 12:00

Vissza

  •   M GY D V P
    1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 29 25 3 1 78
    2 ESMTK 29 19 5 5 62
    3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 29 17 9 3 60
    4 KÖRÖSLADÁNYI MSK 29 15 7 7 52
    5 SZOLNOKI MÁV FC 29 14 7 8 49
    6 VASAS FC II. 29 13 8 8 47
    7 BKV ELŐRE 29 13 4 12 43
    8 MONOR SE 29 12 3 14 39
    9 MARTFŰI LSE 29 10 4 15 34
    10 METON-FC DABAS SE 29 9 7 13 34
    11 KECSKEMÉTI TE 1911 II. 29 8 7 14 31
    12 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 29 8 7 14 31
    13 PÉNZÜGYŐR SE 29 8 7 14 31
    14 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. 29 6 7 16 25
    15 FÜZESGYARMATI SK 29 6 3 20 21
    16 CEGLÉDI VSE 29 3 4 22 13
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 22 16 4 2 52
    2 VASAS KUBALA AKADÉMIA 22 14 2 6 44
    3 DVSC 22 12 3 7 39
    4 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 22 11 6 5 39
    5 DVTK 22 11 6 5 39
    6 ETO FC Győr 22 11 3 8 36
    7 FERENCVÁROSI TC 22 10 2 10 32
    8 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 22 7 4 11 25
    9 ÚJPEST FC 22 6 2 14 20
    10 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 22 6 1 15 19
    11 III.KER TVE 22 5 4 13 19
    12 TARPA SC 22 3 3 16 12
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 22 16 2 4 50
    2 MTK BUDAPEST 22 15 1 6 46
    3 DVSC 22 14 3 5 45
    4 HONVÉD MFA 22 12 5 5 41
    5 FERENCVÁROSI TC 22 8 8 6 32
    6 PAKSI FUTBALL CLUB KFT. 22 8 7 7 31
    7 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 22 8 6 8 30
    8 VASAS KUBALA AKADÉMIA 22 7 8 7 29
    9 ETO FC Győr 22 7 4 11 25
    10 DVTK 22 5 4 13 19
    11 UTE 22 5 1 16 16
    12 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 22 1 3 18 6
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 HONVÉD MFA 21 15 2 4 47
    2 VASAS KUBALA AKADÉMIA 21 13 3 5 42
    3 FERENCVÁROSI TC 21 10 7 4 37
    4 DVSC 20 10 3 7 33
    5 MTK BUDAPEST 21 10 2 9 32
    6 PUSKÁS AKADÉMIA FC 20 10 1 9 31
    7 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 21 8 6 7 30
    8 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 21 8 2 11 26
    9 DVTK 21 7 4 10 25
    10 FEHÉRVÁR FC 19 7 3 9 24
    11 ETO FC Győr 21 5 6 10 21
    12 UTE 21 1 1 19 4
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 DVSC 20 16 3 1 51
    2 HONVÉD MFA 21 13 4 4 43
    3 PUSKÁS AKADÉMIA FC 21 11 4 6 37
    4 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 21 9 5 7 32
    5 MTK BUDAPEST 20 8 8 4 32
    6 ZTE FC 21 9 3 9 30
    7 FERENCVÁROSI TC 20 7 8 5 29
    8 ETO FC Győr 21 8 3 10 27
    9 VASAS KUBALA AKADÉMIA 21 7 5 9 26
    10 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 21 5 3 13 18
    11 DVTK 21 2 6 13 12
    12 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 20 2 2 16 8
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PUSKÁS AKADÉMIA FC 27 18 4 5 58
    2 MTK BUDAPEST 27 17 4 6 55
    3 FERENCVÁROSI TC 27 13 6 8 45
    4 DVTK 27 12 5 10 41
    5 VASAS KUBALA AKADÉMIA 27 13 1 13 40
    6 ETO FC Győr 27 12 2 13 38
    7 HONVÉD MFA 27 9 5 13 32
    8 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 27 7 8 12 29
    9 VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA 27 7 3 17 24
    10 DVSC 27 6 4 17 22
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PMFC 21 20 1 0 61
    2 KIZOTTI CSEPEL TC 22 19 1 2 58
    3 VASAS KUBALA AKADÉMIA 22 17 0 5 51
    4 PÁPAI ELC 22 16 1 5 49
    5 AIRNERGY FC 22 12 1 9 37
    6 ZTE FC 22 11 4 7 37
    7 FC NAGYKANIZSA 22 8 4 10 28
    8 FC AJKA 22 7 1 14 22
    9 PAKSI SE 22 6 1 15 19
    10 PVSK 21 5 2 14 17
    11 KELEN SC 22 2 0 20 6
    12 DUNAÚJVÁROS PASE (törölve) 0 0 0 0 0
    13 KRISTON SE-MARTONVÁSÁR 22 0 0 22 0
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 18 15 1 2 46
    2 VASAS KUBALA AKADÉMIA 18 15 0 3 45
    3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 18 13 1 4 40
    4 DVSC-DEAC 18 13 0 5 39
    5 UTE 18 10 1 7 31
    6 FC HATVAN 18 7 2 9 23
    7 VÁRDA SPORT EGYESÜLET 18 6 1 11 19
    8 BVSC-ZUGLÓ 18 4 0 14 12
    9 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 18 4 0 14 12
    10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 18 0 0 18 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 VASAS AKADÉMIA KFT. 20 18 1 1 55
    2 UTE 20 18 2 0 55
    3 KELEN SC 20 15 0 5 45
    4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 20 11 0 9 33
    5 SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 19 10 1 8 31
    6 PAKSI SE 20 10 1 9 31
    7 FOOTBALL CLUB NAGYKANIZSA 19 8 1 10 25
    8 SZEKSZÁRDI UFC 20 7 3 10 24
    9 HR-RENT KOZÁRMISLENY 20 4 1 15 12
    10 DUNAÚJVÁROS PASE 20 3 0 17 9
    11 SZENTLŐRINC-SELLYE (törölve) 0 0 0 0 0
    12 PÉCSI VASUTAS SK 20 0 0 20 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 MTK BUDAPEST 18 17 0 1 51
    2 VASAS KUBALA AKADÉMIA 18 16 1 1 49
    3 ASTRA HFC-ÜLLŐ II. 18 13 2 3 41
    4 MERCEDES KLC 18 9 1 8 28
    5 GYULAI AMAZONOK 18 9 0 9 27
    6 SOROKSÁR SPORT CLUB 18 9 0 9 27
    7 BUDAPEST HONVÉD 18 7 0 11 21
    8 SZOLNOKI MÁV UFC 18 6 0 12 18
    9 ÚJPEST FC 18 2 0 16 6
    10 BVSC-ZUGLÓ 18 0 0 18 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

COVID19-tájékoztatás
Fiú toborzó
Leány toborzó

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu