VKLA menü
Akarni, küzdeni, játszani

Az U19-es válogatott a Feröer-szigetek elleni 3–0-s sikert követően ma Franciaország ellen lépett pályára a hazai rendezésű Európa-bajnoki selejtezőtornán. A gyirmóti ALCUFER Stadionban megrendezett mérkőzésen több változás is történt a kezdőben, Barkóczi Barnabás és Hős Zsombor ezúttal nem kapott lehetőséget.
Bár a mieink egygólos vereséget szenvedtek a franciák ellen, ám a továbbjutás így is sikerült a második helyen. A magyarok és a bolgárok azonos pontszámmal és gólkülönbséggel zártak, így
az döntött a két csapat között, hogy a magyar válogatott hat sárga lapot kapott a három meccs során, míg a bolgárok hetet (és még egy pirosat is).
Büszkék lehetünk fiataljainkra, hiszen remek teljesítményt nyújtottak a selejtezősorozatban: Barni a bolgárok ellen végig veszélyesen játszott, míg Zsombi a mezőnymunkája mellett gólpasszal vette ki a részét a Feröer-szigetek elleni sikerből.
Gratulálunk fiataljainknak, és a magyar U19-es válogatottnak az elitkörbe jutáshoz! Hajrá, Magyarország!
2025.11.18. 19:24
Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)
H-1139 Budapest, Fáy utca 58.
Telefon: +3620/378-48-80
E-mail: info@vkla.hu