A Vasas Kubala Akadémia weboldala cookie-kat („sütiket”) használ.

Ezen fájlok információkat szolgáltatnak a felhasználó oldallátogatási szokásairól és hozzájárulnak egyes szolgáltatások teljes körű működéséhez. Amennyiben a sütik (cookie-k) elhelyezéséhez Ön nem járul hozzá, letilthatja saját böngészője beállításaiban, vagy a Nem járulok hozzá gomb megnyomásával. A Hozzájárulok gombra kattintva Ön hozzájárul a cookie-k használatához. Az adatvédemmel kapcsolatos dokumentumokat itt találja: Adatvédelem

Nem járulok hozzá Hozzájárulok

MKB-Euroleasing Nemzetközi Gyermeklabdarúgó Teremtorna U12

Immár hetedik alkalommal kerül megrendezésre az MKB-Euroleasing Teremtorna a Fáy utcai sportcsarnokban.

A torna végeredménye, különdíjak

2013.02.03. 16:58:38

A torna végeredménye:

16. hely - FC Esztergom

15. hely - MSK Sturovo

14. hely - REAC

13. hely - Csepel

12. hely - UTE

11. hely - Vác

10. hely - Videoton

9. hely - VASAS Kubala Akadémia U11

8. hely - TASK - Tatabánya

7. hely - DAC

6. hely - MFK Kosice

5. hely - Kecskeméti TE

4. hely - FTC

3. hely - MFK Ruzomberok

2. hely - MTK

1. hely - VASAS Kubala Akadémia

Különdíjak:

Fair-play díj: MSK Sturovo

VASAS U11 legjobbja: Németh András

VASAS U12 legjobbja: Halmai Ádám

A torna legjobb kapusa: Bánfalvi Dániel (VASAS Kubala Akadémia)

A torna gólkirálya: Török László (Kecskeméti TE)

A torna legjobb játékosa: Dominik Veselovsky (MFK Ruzomberok)

A díjakat átadták: Puskás Lajos, Várady Béla, Ihász Kálmán a Vasas legendái, valamint Hiszékeny Dezső, a XIII. kerület alpolgármestere, Szentendrei Tibor a Mozgássérültek Integrációjáért Program vezetője, Rabatin József, a VASAS Kubala Akadémia társtulajdonosa és Kovács Norbert, a VASAS Kubala Akadémia ügyvezetője

Megnyertük a VII. MKB-Euroleasing Teremtornát!

2013.02.03. 16:50:06

1:1-re végződött a torna döntője, a büntetőrúgásokban pedig jobbnak bizonyultunk, így 2007 és 2011 után újra a VASAS Kubala Akadémia nyerte az MKB-Euroleasing Tornát!

U11-es csapatunk is remek teljesítményt nyújtott, ők az alsóházat nyerték meg, ezzel a torna 9. helyezettjei lettek.

Gratulálunk! Hajrá VASAS Kubala Akadémia!

Döntőben csapatunk!

2013.02.03. 13:20:49

Az FTC ellen izgalmas mérkőzésen 2:1 arányban győztünk, ezzel bejutottunk a VII. MKB-Euroleasing Teremtorna döntőjébe!

A másik elődöntő szintén szoros volt, az MTK 1:0 arányban nyert a Ruzomberok ellen.

A döntő 15:30-kor kezdődik, várunk mindenkit a Fáy utcai csarnokban!

Hajrá VASAS Kubala Akadémia!

Az alsóház döntőjében a kicsik!

2013.02.03. 12:08:20

U11-es csapatunk tegnapi győzelme után ismét nyerni tudott. Nagyot küzdöttek a srácok kétszer is vezettek a Vác ellen, de mindkétszer egyenlített az ellenfél, azonban másfél perccel a vége előtt megszerezte a győztes gólt csapatunk. A 9. helyért a Videoton - Újpest mérkőzés győzetsével játszunk.

Hamarosan kezdődnek az elődöntők is, ahol a Vasas Kubala Akadémia U12-es csapata a Ferencváros ellen játszik, míg a másik mérkőzésen az MTK és a Ruzomberok közül kerül ki a torna döntőse.

Már a legjobb négy között vagyunk!

2013.02.03. 09:43:18

A tegnapi, Kecskemét elleni siker után ma 8:0-ra legyőzte csapatunk a Tatabányát, és mivel az MTK is nyert a Kecskemét ellen így már matematikailag is biztossá vált továbbjutásunk a második csoportkörből. Az utolsó csoportmeccsünk már csak arról dönt, hogy hanyadik helyen jutunk tovább.

A másik csoportból a Ferencváros már továbbjutó, mellettük a Ruzomberok, vagy az MFK Kosice juthat még be a legjobb négy közé.

U11-es csapatunk 11:50-kor a Vác ellen lép majd pályára.

Hajrá VASAS Kubala Akadémia!

Továbbjutottunk!

2013.02.02. 15:16:03

U12-es csapatunk második helyen jutott tovább csoportjából a száz százalékos dunaszerdahelyiek mögött. A második csoportkör első mérkőzését is lejátszottuk már, ahol az eddig veretlen Kecskemét ellen 3:1 arányban győztünk. Holnap a C csoport második és a D csoport első helyezettje ellen folytatjuk.

A másik csoportba a DAC és az FTC jutott be, kettejük mérkőzését az utóbbi nyerte.

Az alsóházban a Vác legyőzte a Sturovo-t, míg a Videoton büntetőkkel legyűrte a Csepelt.

Hajrá VASAS Kubala Akadémia!

A továbbjutásért játszunk

2013.02.02. 10:42:53

A VASAS Kubala Akadémia csapata két mérkőzésen négy pontot szerzett eddig, így a 6 pontos Dunaszerdahely elleni mérkőzésen akár egy döntetlen is a biztos továbbjutást jelentené.

A másik csoportban a Kecskemét eddig kimagaslóan teljesített, két mérkőzésen 12 gólt szereztek 1 kapott gól mellett.

A torna programja

2013.02.01. 15:58:04

 

VII. MKB-EUROLEASING

TEREMTORNA

 

A csoport

B csoport

C csoport

D csoport

VASAS Kubala A.

FTC

VASAS Kubala A. U11

MTK

Videoton

Kecskeméti TE

UTE

REAC

Vác

Csepel

Tatabánya

Esztergom

DAC

Sturovo

Ruzomberok

MFK Kosice

 

Csoportmérkőzések /02.02.szombat/

                    

8:30-8:48

A1-A3

VASAS Kubala Akadémia – Vác

4 : 1

8:49-9:07

B1-B3

FTC – Csepel

0 : 0

9:08-9:26

A2-A4

Videoton – DAC

0 : 2

9:27-9:45

B2-B4

Kecskeméti TE – Sturovo

9 : 0

9:46-10:04

A1-A2

VASAS Kubala Akadémia – Videoton

1 : 1

10:05-10:23

B1-B2

FTC – Kecskeméti TE

1 : 3

10:24-10:42

A3-A4

Vác – DAC

4 : 6

10:43-11:01

B3-B4

Csepel – Sturovo

6 : 1

11:02-11:20

A1-A4

VASAS Kubala Akadémia – DAC

0 : 3

11:21-11:39

B1-B4

FTC – Sturovo

13 : 2

11:40-11:58

A2-A3

Videoton – Vác

1 : 2

11:59-12:17

B2-B3

Kecskeméti TE - Csepel

3 : 0

12:18-12:36

A csop.III.-       B csop.IV./A

Vác - Sturovo

3 : 1

12:37-12:55

A csop.IV.-      B csop.III./C

Videoton - Csepel

b 4 : 4

12:56-13:14

I.a-I.b

DAC - FTC

0 : 2

13:15-13:33

II.a-II.b

VASAS Kubala Akadémia - Kecskeméti TE

3 : 1

13:35-14:00

 

Megnyitó

 

14:02-14:20

C1-C4

VASAS Kubala Akadémia U11 – Ruzomberok

0 : 5

14:21-14:39

D1-D4

MTK – MFK Kosice

1 : 1

14:40-14:58

C2-C3

UTE - Tatabánya

0 : 3

14:59-15:17

D2-D3

REAC – Esztergom

1 : 3

15:18-15:36

C1-C3

VASAS Kubala Akadémia U11 - Tatabánya

2 : 4

15:37-15:55

D1-D3

MTK – Esztergom

5 : 0

15:56-16:14

C2-C4

UTE – Ruzomberok

0 : 3

16:15-16:33

D2-D4

REAC – MFK Kosice

2 : 3

16:34-16:52

C1-C2

VASAS Kubala Akadémia U11 – UTE

3 : 0

16:53-17:11

D1-D2

MTK – REAC

7 : 0

17:12-17:30

C3-C4

Tatabánya – Ruzomberok

0 : 4

17:31-17:49

D3-D4

Esztergom – MFK Kosice

1 : 3

17:50-18:08

C csop.III. - D csop.IV./B

VASAS Kubala Akadémia U11 - REAC

3 : 2

18:09-18:27

C csop.IV.- D csop.III./D

UTE - Esztergom

b 4 : 4

18:28-18:46

I.c-I.d

Ruzomberok - MFK Kosice

0 : 0

18:47-19:05

II.c-II.d

Tatabánya - MTK

0 : 6

 

II. Csoportkör

 

I. csoport

II. csoport

A csoport I. helyezett: DAC

A csoport II. helyezett: VASAS Kubala Akad.

B csoport II. helyezett: FTC

B csoport I. helyezett Kecskeméti TE

C csoport I. helyezett: Ruzomberok

C csoport II. helyezett: Tatabánya

D csoport II. helyezett: MFK Kosice

D csoport I. helyezett: MTK

 

02.03. vasárnap

 

08:30-08:48

I.a-I.c

DAC - Ruzomberok

2 : 5

08:50-09:08

I.b-Id

FTC - MFK Kosice

5 : 0

9:10-9:28

II.a-II.c

VASAS Kubala Akadémia - Tatabánya

8 : 0

9:30-9:48

II.b-II.d

Kecskeméti TE - MTK

1 : 3

9:50-10:08

I.a-I.d

DAC - MFK Kosice

1 : 6

10:10-10:28

I.b-Ic

FTC - Ruzomberok

1 : 3

10:30-10:48

II.a-II.d

VASAS Kubala Akadémia - MTK

1 : 1

10:50-11:08

II.b-II.c

Kecskeméti TE - Tatabánya

6 : 1

11:10-11:28

A vesztes-         B vesztes /E

Sturovo - REAC

0 : 2

11:30-11:48

C vesztes-         D vesztes /F

Csepel - Esztergom

4 : 2

11:50-12:08

A győztes-         B győztes /G

Vác - VASAS Kubala Akadémia U11

2 : 3

12:10-12:28

C győztes-         D győztes /H

Videoton - UTE

3 : 1

 

Elődöntő

 

12:30-12:48

I.csop.1.-II.csop.2. /I

Ruzomberok - MTK

0 : 1

12:50-13:08

I.csop.2.-II.csop.1. /J

FTC - VASAS Kubala Akadémia

1 : 2

 

Helyosztók

 

13:10-

E vesztes-    F vesztes                 

Sturovo - Esztergom

3 : 1

13:28

15.hely    

13:30-

E győztes-    F győztes             

REAC - Csepel

1 : 2

13:48

13.hely

13:50-

G vesztes-   H vesztes

Vác - UTE

5 : 4

14:08

11.hely

14:10-

G győztes-    H győztes

VASAS Kubala Akadémia U11 - Videoton

2 : 1

14:28

9.hely

14:30-

I.csop.4.-II.csop.4.

DAC - Tatabánya

5 : 2

14:48

7.hely

14:50-

I.csop.3.-II.csop.3.

MFK Kosice - Kecskemét

3 : 3 b

15:08

5.hely

15:10-

I vesztes-      J vesztes

Ruzomberok - FTC

2 : 1

15:28

3.hely

15:30-

I győztes-     J győztes

MTK - VASAS Kubala Akadémia

1 : 1 b

15:48

1.hely

 

  •   M GY D V P
    1 MTK BUDAPEST 13 11 1 1 40
    2 Puskás Akadémia FC 13 6 2 5 25
    3 Illés Akadémia-Haladás 13 7 2 4 24
    4 ETO FC GYŐR 13 5 2 6 20
    5 FERENCVÁROSI TC 13 4 3 6 19
    6 Vasas Kubala Akadémia 13 3 4 6 15
    7 Budapest Honvéd - MFA 13 3 3 7 15
    8 Újpest FC 13 2 5 6 11
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Budapest Honvéd - MFA 12 7 3 2 28
    2 FERENCVÁROSI TC 11 7 2 2 26
    3 Puskás Akadémia FC 12 5 3 4 24
    4 DVSC 11 5 2 4 19
    5 Illés Akadémia-Haladás 11 5 3 3 18
    6 Vasas Kubala Akadémia 12 4 2 6 17
    7 MTK BUDAPEST 11 2 1 8 12
    8 ETO FC GYŐR 12 1 4 7 8
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Puskás Akadémia FC 13 10 1 2 37
    2 FERENCVÁROSI TC 13 9 3 1 35
    3 Várda Labdarugó Akadémia 13 6 2 5 23
    4 Budapest Honvéd - MFA 13 5 4 4 22
    5 Vasas Kubala Akadémia 13 4 5 4 21
    6 MOL FEHÉRVÁR FC 13 4 1 8 13
    7 MTK BUDAPEST 13 3 3 7 13
    8 Illés Akadémia-Haladás 13 1 1 11 6
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Várda Labdarugó Akadémia 22 14 3 5 45
    2 DVSC 22 14 2 6 44
    3 Budapest Honvéd - MFA 22 13 3 6 42
    4 FERENCVÁROSI TC 22 13 3 6 42
    5 ETO FC GYŐR 22 13 2 7 41
    6 Puskás Akadémia FC 22 11 2 9 35
    7 PAKSI FC 22 8 3 11 27
    8 MTK BUDAPEST 22 6 5 11 23
    9 DVTK 22 6 5 11 23
    10 PMFC 22 6 4 12 22
    11 Vasas Kubala Akadémia 22 5 7 10 22
    12 MOL FEHÉRVÁR FC 22 2 3 17 9
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 MTK BUDAPEST 26 9 2 15 29
    2 DVSC 26 11 5 10 38
    3 Vasas Kubala Akadémia 26 11 5 10 38
    4 ETO FC GYŐR 26 8 2 16 26
    5 Illés Akadémia-Haladás 26 12 3 11 39
    6 Budapest Honvéd - MFA 26 19 5 2 62
    7 Várda Labdarugó Akadémia 26 10 1 15 31
    8 Puskás Akadémia FC 26 12 3 11 39
    9 FERENCVÁROSI TC 26 10 8 8 38
    10 DVTK 26 10 2 14 32
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 MOL FEHÉRVÁR FC 24 20 3 1 63
    2 SZEKSZÁRDI UFC 24 19 1 4 58
    3 KELEN SC 24 18 2 4 56
    4 BUDAÖRS 24 17 4 3 55
    5 CSEPEL FC KFT. 24 11 4 9 37
    6 ZTE FC 24 10 3 11 33
    7 VASAS KUBALA AKADÉMIA 24 8 4 12 28
    8 KÜLKER SC - VIKINO MESTER 24 8 2 14 26
    9 BVSC-ZUGLÓ 24 8 2 14 26
    10 ADA NOVA SE 24 7 4 13 25
    11 FC AJKA 24 4 5 15 17
    12 SZENTLŐRINC-DPASE 24 3 6 15 15
    13 PÁPAI ELC 24 2 2 20 8
    14 AIRNERGY FC (törölve) 0 0 0 0 0
    15 ZICCER NLSE (törölve) 0 0 0 0 0
                 
  •   M GY D V P
    1 JOBSFORWARD KFT. 18 18 0 0 54
    2 BVSC-ZUGLÓ 17 11 2 4 35
    3 HONVÉD FC KFT. 17 10 1 6 31
    4 SZOLNOKI MÁV UFC 18 9 3 6 30
    5 SOROKSÁR SPORT CLUB KFT. 17 8 3 6 27
    6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 17 7 2 8 23
    7 VASAS AKADÉMIA KFT. 17 6 3 8 21
    8 MONORI SE 17 5 1 11 16
    9 KECSKEMÉTI LC 17 3 0 14 9
    10 ASTRA-ACTIVTEK HFC-KISK. 17 1 1 15 4
    11 ASTRA HFC KFT. (törölve) 0 0 0 0 0
    12 CEGLÉDI VSE (törölve) 0 0 0 0 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PMFC-LABDARÚGÓ NONPROFIT KFT. 14 13 0 1 39
    2 AIRNERGY FC 14 11 1 2 34
    3 BUDAPEST HONVÉD 14 10 2 2 32
    4 PAKSI SE 14 8 0 6 24
    5 KISE 13 4 0 9 12
    6 VASAS KUBALA AKADÉMIA 14 4 0 10 12
    7 SZENTLŐRINC-SELLYE 13 1 2 10 5
    8 DOROGI FC 14 1 1 12 4
    9 BVSC (törölve) 0 0 0 0 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

COVID19-tájékoztatás
Infók
Női toborzó

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu