A Vasas Kubala Akadémia weboldala cookie-kat („sütiket”) használ.

Ezen fájlok információkat szolgáltatnak a felhasználó oldallátogatási szokásairól és hozzájárulnak egyes szolgáltatások teljes körű működéséhez. Amennyiben a sütik (cookie-k) elhelyezéséhez Ön nem járul hozzá, letilthatja saját böngészője beállításaiban, vagy a Nem járulok hozzá gomb megnyomásával. A Hozzájárulok gombra kattintva Ön hozzájárul a cookie-k használatához. Az adatvédemmel kapcsolatos dokumentumokat itt találja: Adatvédelem

Nem járulok hozzá Hozzájárulok

U14 Nike Premier Kupa 2017 - 2. nap

IF BOMMAPOJKARNA - VASAS KUBALA ACADEMY 2 : 1
HAPOEL RISHON LEZION FC - HERTHA BSC 1 : 2
GNK DINAMO ZAGREB - FC HONKA  0 : 0
OLYMPIACOS FC - SHAKHTAR DONETSK  2 : 1
NK DOMŽALE - FC ZURICH  1 : 1
AC SPARTA PRAGUE - DYNAMO MOSCOW  2 : 0
SSC NAPOLI - RED BULL SALZBURG  0 : 1
BRANN SK - TSG 1899 HOFFENHEIM  1 : 2

Placement Round 1
IF BROMMAPOJKARNA – DYNAMO MOSCOW 2 : 0
FC ZURICH – VASAS KUBALA ACADEMY 1 : 0
FC HONKA – BRANN SK  1 : 2
SSC NAPOLI – SHAKHTAR DONETSK 2 : 1

Quarterfinal
HERTHA BSC – NK DOMZALE  3 : 0
AC SPARTA PRAGUE – HAPOEL RISHON LEZION FC  2 : 0
OLYMPIACOS FC – TSG HOFFENHEIM  0 : 2
RED BULL SALZBURG – GNK DINAMO ZAGREB  2 - 3 PSO

Vasárnapi program:

09:00  DINAMO MOSCOW - FC HONKA
09:00  VASA KUBALA ACADEMY - SHAKTHAR DONETSK
10:00  IF BROMMAPOJKARNA - BRANN SK
10:00  FC ZURICH - SSC NAPOLI
11:00  NK DOMZALE - OLYMPIACOS FC
11:00  HAPOEL RISHON LEZION FC - RED BULL SALZBURG
Semifinals
12:00  HERTHA BSC - TSG HOFFENHEIM
12:00  AC SPARTA PRAGUE - GNK DINAMO ZAGREB
Placement Round 3
13:00 Loser 33 - Loser 34 (Place 15/16)
13:00 Winner - 33 - Winner 34 (Place 13/14)
14:00 Loser 35 - Loser 36 (Place 11/12)
14:00 Winner 35 - Winner 36 (Place 09/10)
15:00 Loser 37 - Loser 38 (Place 07/08)
15:00 Winner 37 - Winner 38 (Place (05/06)
Semifinals
16:00 Loser 39 - Loser 40 (Place (03/04)
Final Game
17:00 Winner 39 - Winner 40 (Place (01/02)

2017.05.06. 19:18

Vissza

  •   M GY D V P
    1 MTK BUDAPEST 14 12 1 1 43
    2 Puskás Akadémia FC 14 6 2 6 25
    3 Illés Akadémia-Haladás 14 7 2 5 24
    4 ETO FC GYŐR 14 6 2 6 23
    5 FERENCVÁROSI TC 14 4 3 7 19
    6 Budapest Honvéd - MFA 14 4 3 7 18
    7 Vasas Kubala Akadémia 14 3 4 7 15
    8 Újpest FC 14 3 5 6 14
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 FERENCVÁROSI TC 14 9 3 2 33
    2 Budapest Honvéd - MFA 14 8 4 2 32
    3 Puskás Akadémia FC 14 6 3 5 27
    4 Illés Akadémia-Haladás 14 7 3 4 24
    5 DVSC 14 5 3 6 20
    6 Vasas Kubala Akadémia 14 5 2 7 20
    7 MTK BUDAPEST 14 2 2 10 13
    8 ETO FC GYŐR 14 2 4 8 11
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Puskás Akadémia FC 14 11 1 2 40
    2 FERENCVÁROSI TC 14 9 4 1 36
    3 Várda Labdarugó Akadémia 14 6 3 5 24
    4 Budapest Honvéd - MFA 14 5 4 5 22
    5 Vasas Kubala Akadémia 14 4 5 5 21
    6 MOL FEHÉRVÁR FC 14 5 1 8 16
    7 MTK BUDAPEST 14 4 3 7 16
    8 Illés Akadémia-Haladás 14 1 1 12 6
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 Várda Labdarugó Akadémia 22 14 3 5 45
    2 DVSC 22 14 2 6 44
    3 Budapest Honvéd - MFA 22 13 3 6 42
    4 FERENCVÁROSI TC 22 13 3 6 42
    5 ETO FC GYŐR 22 13 2 7 41
    6 Puskás Akadémia FC 22 11 2 9 35
    7 PAKSI FC 22 8 3 11 27
    8 MTK BUDAPEST 22 6 5 11 23
    9 DVTK 22 6 5 11 23
    10 PMFC 22 6 4 12 22
    11 Vasas Kubala Akadémia 22 5 7 10 22
    12 MOL FEHÉRVÁR FC 22 2 3 17 9
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 MTK BUDAPEST 27 9 3 15 30
    2 DVSC 27 11 5 11 38
    3 Vasas Kubala Akadémia 27 12 5 10 41
    4 ETO FC GYŐR 27 8 3 16 27
    5 Illés Akadémia-Haladás 27 12 4 11 40
    6 Budapest Honvéd - MFA 27 20 5 2 65
    7 Várda Labdarugó Akadémia 27 10 1 16 31
    8 Puskás Akadémia FC 27 13 3 11 42
    9 FERENCVÁROSI TC 27 10 9 8 39
    10 DVTK 27 10 2 15 32
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 MOL FEHÉRVÁR FC 24 20 3 1 63
    2 SZEKSZÁRDI UFC 24 19 1 4 58
    3 KELEN SC 24 18 2 4 56
    4 BUDAÖRS 24 17 4 3 55
    5 CSEPEL FC KFT. 24 11 4 9 37
    6 ZTE FC 24 10 3 11 33
    7 VASAS KUBALA AKADÉMIA 24 8 4 12 28
    8 KÜLKER SC - VIKINO MESTER 24 8 2 14 26
    9 BVSC-ZUGLÓ 24 8 2 14 26
    10 ADA NOVA SE 24 7 4 13 25
    11 FC AJKA 24 4 5 15 17
    12 SZENTLŐRINC-DPASE 24 3 6 15 15
    13 PÁPAI ELC 24 2 2 20 8
    14 AIRNERGY FC (törölve) 0 0 0 0 0
    15 ZICCER NLSE (törölve) 0 0 0 0 0
                 
  •   M GY D V P
    1 JOBSFORWARD KFT. 18 18 0 0 54
    2 BVSC-ZUGLÓ 17 11 2 4 35
    3 HONVÉD FC KFT. 17 10 1 6 31
    4 SZOLNOKI MÁV UFC 18 9 3 6 30
    5 SOROKSÁR SPORT CLUB KFT. 17 8 3 6 27
    6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 17 7 2 8 23
    7 VASAS AKADÉMIA KFT. 17 6 3 8 21
    8 MONORI SE 17 5 1 11 16
    9 KECSKEMÉTI LC 17 3 0 14 9
    10 ASTRA-ACTIVTEK HFC-KISK. 17 1 1 15 4
    11 ASTRA HFC KFT. (törölve) 0 0 0 0 0
    12 CEGLÉDI VSE (törölve) 0 0 0 0 0
                 
                 
                 
                 
  •   M GY D V P
    1 PMFC-LABDARÚGÓ NONPROFIT KFT. 14 13 0 1 39
    2 AIRNERGY FC 14 11 1 2 34
    3 BUDAPEST HONVÉD 14 10 2 2 32
    4 PAKSI SE 14 8 0 6 24
    5 KISE 14 4 0 10 12
    6 VASAS KUBALA AKADÉMIA 14 4 0 10 12
    7 SZENTLŐRINC-SELLYE 14 2 2 10 8
    8 DOROGI FC 14 1 1 12 4
    9 BVSC (törölve) 0 0 0 0 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

VASAS KUBALA AKADÉMIA TV

COVID19-tájékoztatás
Infók
Női toborzó

Vasas Kubala Akadémia (Vasas Akadémia Kft.)

H-1139 Budapest, Fáy utca 58.

Telefon: +3620/378-48-80

E-mail: info@vkla.hu